Recenzie Razer

• Výšky
  • Pohodlné
  • Dlhý kábel
  • Proste Razer

Najlepšie sluchatka čo som kedy mal

Pridané: 9. marca 2014

• pekný,kvalitný zvuk
  • celkom pevná konštrukcia
  • netlačí,nebolí z toho hlava po viacerích hodinách
  • do tejto ceny mohli dať už aj mikrofón, tieto s mikrofónom sú o 20e drahšie

So slúchadlami som spokojný,hrajú pekne,čisto,nastavil som si na pc najvyššiu kvalitu čo len tam je a ide to fajne.

Odporúčam aj pre hráčov aj pre milovníkov hudby.

Pridané: 9. februára 2014

• Basy,výšky vskutku tlaky.. dizajn priam nádherný a na svoju veľkosť veľmy lahké..

DRUM-proste nádhera počuť cez tieto sluchadlá

Pridané: 13. januára 2014

• zvuk
  • basy
  • rovný jack
  • obal
  • skvele sadnú do uší
  • nevypadávajú z uší
  • dĺžka kábla
  • výborné odhlučnenie okolitých ruchov
  • cena, ale za kvalitu sa platí :-)
  • rozdvojenie kábla by nemuselo byť také veľké
  • tenký kábel - bojím sa že sa ľahko poškodí

Tieto slúchadlá som si kúpil po tom čo mi odišli slúchadlá Creative EP-630. Veľmi príjemne ma prekvapili svojím čistým zvukom a výraznými basami. Pohodlne sa nosia v ušiach, po dlhšom nosení netlačia, dokonca ani necítim že ich mám nasadené. Výborne izolujú okolité zvuky.
Som s nimi veľmi spokojný.

Pridané: 31. decembra 2013

Zakúpený v ciernydrak.sk

• Dobrá kvalita zvuku, pekný dizajn, sú veľmi pohodlné

Výborný výrobok

• Výšky
  • Krásny zvuk :)
  • Štýl
  • Predlžovací kábel
  • Trošku veľkosť ale taký zvuk tú veľkosť potrebuje ;)

Tento produkt som si vybral na základe rezencií. Ale neľutujem, sú úžasné a môžem ich len a len odporúčiť. :3

Pridané: 16. novembra 2013

• skvelé bassi
  • zvládanie najväčšej hlasitosti bez chyby
  • po zvýšení bassov v dobrom equalizzeri vám to masíruje hlavu :)
  • perfektné zvládnutie výšok
  • ak bude padať lietadlo nemám šancu to počuť :D

Vybral som si Razer pre veľmi dobre recenzie a hlasi a aj vďaka vzhľadu a dúfania dobrej kvality. No to čo som dostal HNED NA DRUH7 DEŇ po objednaní ma prekvapilo. Tieto slúchadká su naozaj skvelé a odporúčam ích každému kdo počúva Rap,Dubstep,DnB, a hoci aj ľudovky. Proste všetko tam znie famózne. Čo sa jedná hrania hier, je to ešte lepšie nechcel som tomu veriť. Tá hlasitosť a vyladené zvuky vám ponúknu naozaj perfektný pocit z hry a poslúžia vám na lepšie počutie v MP hrách napríklad ako CS, budeťe počuť každého;). Konštrukcia je naozaj velká ale to je skôr plus než mínus. Naozaj odporúčam tieto slúchadká každému, nesklamú vás.

Pridané: 15. novembra 2013

• Fakt dobre basy
  • lahke
  • ked si ich nasadzujem tak ten most akosik praska ako keby bojím sa aby nepraskol
  • plast všetko čakal som kov aspon most kde si nastavujeme velkost .....

Zvuk velmi dobrý ...bass 100% výšky o niečo slabšie mal som roccat kone 5.1 su cca o 20 eu drahšie ale ak by som ich mal zhodnotit tak tie Roccat boli lepšie ale zase tieto krakeny sú lahšie.....

Pridané: 6. novembra 2013

• Skvelé Basy
  • Veľkosť
  • Predlženie Kábla
  • Priložená samolepka

Odporúčam, pri počúvani skvelého dubstepu s týmito slúchatkami prežijete "hudobný orgasmus" :D

Pridané: 2. novembra 2013

(naposledy upravené 2. novembra 2013)

• Dizajn
  • Pohodlné
  • Mikrofón

Super odporúčam tieto slúchadlá hlavne pre tie basy,zvuky.

Pridané: 30. októbra 2013

• basy
  • silná konštrukcia
  • dlhý kábel
  • sú veľmi pohodlné
  • výborne na hranie hier
  • keď počúvate hudbu máte pocit ako keby ste boli na koncerte
  • Vytvárajú podtlak ale to nieje nič vážne stačí si ich raz za 2 hodiny podvihnúť a je to
  • niesú vhodné na nosenie do verejnosti pretože sú na hlave veľmi velké

Tieto sluchátka sú bezkonkurenčné. Na svoju cenu sú až veľmi dobré. Keď chcete kvalitný zvuk a pohodlné sluchátka oplatí sa priplatiť si a kúpiť si ich. Bývam veľmi dlho na PC a aj po 7 hodinách čo ich mám na ušoch ma netlačia a neprekážajú mi. Ďalšiov výhodou je že veľmi dobre tesnia zvuk, čiže všetko čo z nich výde sa vám dostane do uší a nič neprenikne von.

Pridané: 1. októbra 2013

• Dizajn
  • Pohodlnosť
  • Silný Zvuk
  • Myslím že nemá nič

Tieto slúchadlá si skvelé na hranie hier , a počúvanie silnej hudby. Ja osobne ich mám veľmi rád vďaka ich pohodlnosti. Sedia skvele na ušiach. Aj po hodinách počúvania ma vôbec nebolia uši. Preto vrele odporúčam kúpiť tento produkt , navyše ak hľadáte niečo v tejto cenovej kategórií. Čiže pre mňa obrovské + ! Paťo..

Overený zákazník PGS.sk Overený zákazník

Pridané: 13. septembra 2013

Zakúpený v PGS.sk

• bohaté basy
  • celkom dobré výšky
  • konštrukcia slúchadiel je perfektná
  • ľahké
  • kompaktné
  • stredné tóny pôsobia pri hraní trochu zastreto

Milujem ich.

Pridané: 7. augusta 2013

(naposledy upravené 29. novembra 2017)

• vynikajúci zvukový prejav
  • veľkosť slúchadiel
  • 3 veľkosti štupľov
  • Airline adaptér
  • praktická kapsička
  • krátky kábel
  • krehký obmedzovač rozdvojenia kábla

Najprv začnem negatívami. Za negatíva považujem krátky kábel a veľmi slabú zarážku rozdvojenia kábla, ktorá sa mi už u dvoch týchto slúchadiel po pár mesiacoch odlúpla a kábel sa mi pomaly, ale isto, rozdvojuje…a to je z negatív všetko, pretože Razer Moray sú jedny z najlepších lowendových slúchadiel na trhu. Po zvukovej stránke mi ich prejav sadol ako riť na šerbeľ - výrazné basy (pozor, nie prebasované na úkor stredov a výšok ako napr. Koss the Plug), celkový prejav je skôr "dark", čiže zvuk nie je až taký ľahký a otvorený ako napr. u Yamahy EPH-30 alebo Sennheiserov CX 300 II, ale zase nemajú sem-tam až ucho píliace výšky a stredy ako spomínané značky. To ale neznamená, že stredy a výšky sú utlmené, len nemajú takú otvorenosť, ale majú zase sýtosť. Ďalšie pozitívum je, že majú drobnú veľkosť, čiže v nich môžete ležať na vankúši na uchu a nebudú vás tlačiť. Taktiež majú 3 veľkosti výmenných štupľov, takže padnú skoro každému (inak, odporúčam ich aj na jogging) a čo sa týka izolácie zvuku sú tiež vynikajúce. Celkovo ich považujem za jedny z najvyváženejších slúchadiel v danej cenovej kategórii, môžem len odporúčať, preto už mám dvoje :)

Overený zákazník MP3.sk Overený zákazník

Pridané: 12. marca 2013

Zakúpený v MP3.sk

spokojnosť

Pridané: 2. januára 2012

• moznost vymeny velkosti stuplov do ucha => budu drzat kazdemu v uchu
  • kvalitne basy
  • mala kapsicka na sluchatka
  • pasivna izolacia zvuku => neprekrici ich plna trieda spoluziakov (ani autobus) a vy mozte v klude zaspavat, a ignorovat vsetkych na okolo
  • pekny design
  • 2 nalepky Razer v baleni
  • ked to niekto bude pouzivat k mobilu a bude mu niekto volat tak ich bude musiet dat von z usi lebo nemaju zabudovany mikrofon

Najlepsie sluchatka ake som mal v usoch. Ako hovori motto Razer:''For Gamers By Gamers'' uplna pravda, pri hrani hier je to fakt poznat, ale ani taky Dubstep nie je na nich zly.

Zobrazujem 241 - 258 zo 258 recenzií 1...9 10 11 12 [ 13 ]